Menu
Звернення голови Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослава Бартоша до жителів Підгір’я за підсумками 2017 року

Звернення голови Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослава Бартоша до жителів Підгір’я за підсумками 2017 року

By In Новини On 29.12.2017


Шановні жителі Сторожинеччини!

Завершується 2017-й рік. В цю особливу пору, в час Різдвяних та новорічних свят кожен з нас згадує та підсумовує прожите і розмірковує про майбутнє.

Хочу поділитися з Вами певними підсумками життя нашого району.

2017-й рік для нас був роком особливим. Реалізовуючи реформу децентралізації державної влади, в районі утворено 4 об’єднані територіальні громади, які отримали прямі освітню та медичну субвенції, а також базову і додаткові дотації, передбачені державним бюджетом України.

Крім того, з державного бюджету на розвиток громад було направлено додатково на розвиток інфраструктури 23 мільйони 595 тисяч гривень. Зокрема, Сторожинецькій ОТГ виділено – 11 мільйонів 269 тисяч гривень, Великокучурівській ОТГ – 5 мільйонів 309 тисяч гривень, Чудейській ОТГ – 5 мільйонів 73 тисячі гривень та Красноїльській ОТГ – 1 мільйон 943 тисячі гривень.

За сприяння народних депутатів України Івана Рибака, Георгія Тіміша, Василя Амельченка в район спрямовано: на Сторожинецьку ОТГ – 2 мільйони 945 тисяч гривень, Великокучурівську ОТГ – 2 мільйони 721 тисячі гривень , Красноїльську – 741 тисячі гривень, Чудейську ОТГ – 380 тисяч гривень. На села, які не увійшли в ОТГ – 790 тисяч гривень. Разом – 7 мільйонів 580 тисяч гривень.

Таким чином, на розвиток Сторожинецького району з державного бюджету України було виділено 31 мільйон 172 тисячі гривень.

Цьогоріч для ремонту доріг Службою автомобільних доріг для Сторожинецького району було виділено та проведено капітальний ремонт асфальтового покриття у селі Череш вартістю 12 мільйонів гривень, проведено ремонт гравійної дороги в с. Старі Бросківці вартістю 4,8 мільйонів гривень. Крім того,  для капітального ремонту автомобільної дороги в селі Чудей виділено 17,9 мільйонів гривень з державного бюджету та 4 мільйони – субвенції на розвиток інфраструктури Чудейської громади. Також було виділено 22 мільйони гривень для відновлення моста в м. Сторожинець. Крім того, було проведено ямковий ремонт на дорогах з асфальтовим покриттям.

На відновлення електромережі в районі було використано 16 мільйонів 800 тисяч гривень, проведено ремонти трансформаторів, заміна стовпів, дротів.

Відрадно, що цьогоріч ми поглибили співпрацю з нашими іноземними колегами. Окрім існуючих польських партнерів: гміни Жгув і Андрихув, у нас з’явилися два нових – польська гміна Черніхув та румунське  місто Кажвана.

Ця співпраця є надзвичайно плідною та конструктивною. Вже з наступного року за попередніми домовленостями район отримає 4 автомобілі для рятувальників району.

Планів на 2018 рік чимало. Тож у наступному році ми повинні повністю використати напрацьований потенціал і спільно зробити все можливе для подальшого зростання і розвитку добробуту у  нашому  краї.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.