Menu
Звернення Сторожинецької районної державної адміністрації з нагоди 1032-ї річниці Хрещення Київської Русі – України

Звернення Сторожинецької районної державної адміністрації з нагоди 1032-ї річниці Хрещення Київської Русі – України

By In Новини On 28.07.2020


 

Дорогі краяни!

28 липня, у день вшанування Рівноапостольного Князя Володимира, ми відзначаємо доленосну і знакову подію в історії нашої країни – День хрещення Київської Русі-України.

Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ.

Саме утвердження християнства стало справжнім підґрунтям, на якому формувалася наша культура, поширювалася писемність, в повазі до ближнього та любові до Бога виховувалися десятки поколінь.

Після прийняття християнства Київська Русь стала могутньою державою середньовічної Європи,  мати добрі відносини з якою вважали за благо всі сусідні країни, яка відіграла велику роль як в історії східнослов’янських народів так і в світовій історії.

Сьогодні це свято духовно об’єднує всіх громадян України, живить нашу віру, надію та любов, нагадує нам про вічні цінності нашої славної історії.

Сердечно вітаючи жителів району та духовенство, від щирого серця бажаємо, щоб свято Хрещення Київської Русі зцілило і об’єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років.

Нехай Господь береже нас усіх і Україну!


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.