Menu
Звернення Сторожинецької районної державної адміністрації з нагоди 75-ї річниці закінчення Другої світової війни

Звернення Сторожинецької районної державної адміністрації з нагоди 75-ї річниці закінчення Другої світової війни

By In Новини On 02.09.2020


Шановні краяни!

Дорогі ветерани!

75 років тому цивілізований світ відстояв свої цінності, здобувши Перемогу над нацизмом та засудивши злочини проти людяності, вчинені в Другій світовій війні. Ця страшна катастрофа на території України була не просто війною двох людиноненависницьких режимів, не просто військовим протистоянням  Вермахту та Радянської армії. Це — трагедія, яка забрала мільйони життів, спровокувала десятки локальних міжетнічних конфліктів, понівечила долі, розлучила  родини, знищила цілі села та міста, зруйнувала економіку.

Українська земля, рясно скраплена кров’ю своїх Героїв, зазнала чи не найбільших втрат в Європі. В роки війни українці змушені були  воювати під різними прапорами та девізами, але з єдиним прагненням – звільнити Україну від окупантів та повернути на свою землю мир. Ми ніколи в історії не були завойовниками, але тому, хто на нас йшов зі зброєю, ми зброєю і відповідали. Неоціненний подвиг та самопожертва українських воїнів в Другій світовій війні були принесені на вівтар Перемоги над нацизмом.

Тож схилімо голови в знак світлої пам’яті про наших співвітчизників, загиблих на фронтах та в національно-визвольній боротьбі середини минулого століття.  Вони гідні нашої поваги та пошани. Згадаймо, що жертвами  війни було й цивільне населення: сотні тисяч невинно убитих, закатованих, заморених голодом… Помолімося сьогодні за усіх, чиї життя обірвала війна. Нехай ця молитва об’єднає наші серця, а їм дарує спокій і втіху на Небесах.

Слова безмежної вдячності і шани висловлюємо сьогодні Вам, дорогі ветерани! Ми горді тим, що є Вашими нащадками. Ваша самовідданість,  моральні принципи,   патріотизм і мудрість — неоціненне багатство в духовній скарбниці нашого народу. Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра і довголіття. Дякуємо Вам за Перемогу!

Віримо, що Україна обов’язково святкуватиме тріумф перемоги і в нинішній баталії, нав’язаній нам Росією — країною-агресором, що ігнорує сучасну систему міжнародних відносин та зневажає християнські цінності.

Бажаємо усім сили духу, оптимізму, миру і злагоди!

 

Слава Україні! Героям Слава!


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.