Menu
Звернення в.о. голови Сторожинецької районної державної адміністрації Василя Гоцуляка до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Звернення в.о. голови Сторожинецької районної державної адміністрації Василя Гоцуляка до Міжнародного дня людей з інвалідністю

By In Новини On 03.12.2019


Шановні краяни!

Щороку 3 грудня Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Цей день покликаний більш пильно звернути нашу увагу на тих, хто живе з нами поруч, і простягти руку тому, хто потребує допомоги. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Своїми успіхами в спорті, науці, громадському житті люди з фізичними обмеженнями доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти таких висот, які й здоровій людині не завжди під силу. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки і заохочення, бо їхнє життя – це щоденна боротьба.

Дякую всім, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Від щирого серця бажаю людям з особливими потребами міцного здоров’я, добра, благополуччя, сили духу, витримки, віри у завтрашній день, миру, наснаги до життя. Хай негаразди обходять ваші родини, а життєвий шлях буде завжди благословенним!


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.