Menu
Звіт волонтерів з KarantinenKommanden про проведену роботу

Звіт волонтерів з KarantinenKommanden про проведену роботу

By In Звіти, Новини On 07.04.2020


Вся команда волонтерів провела потужний комплекс робіт для того, щоб з користю були використані кошти, які збирали наші Люди майже цілий тиждень.

ОТЖЕ:

– ми замовили та оплатили 200 штук лицьових щитків на суму 9 000 грн. Дуже дякуємо за швидку та якісну роботу, а також за швидкий пошук та підбір матеріалів для виготовлення Oleksandr Besaraba , Рівненська область. Чекаємо відправки в четвер- п’ятницю.

– ми оплатили та чекаємо вже прибуття захисних масок FFP2 – 150 штук на суму 5 700 грн. За допомогу в закупці по собівартості та оперативну пересилку до нас Новою поштою, дуже дякуємо нашому другу ВОЛОНТЕРУ з міста Київ Valentyna Varava

– ми замовили та чекаємо відправки 1000 штук одноразових шапочок на суму 700 грн., за оперативний пошук та швидку роботу дуже дякуємо нашому волонтеру Анастасія Гатеж

– ми замовили та чекаємо відправки завтра 500 одноразових халатів (з яких 250 штук на зав’язках та 250 штук на кнопках) на суму 12 500 грн., за такий чіткий і злагоджений моніторинг у пошуку необхідних контактів дуже дякую нашому волонтеру Тетяна Ткачук.
На сьогоднішній день така ціна халатів взагалі просто неймовірна і дуже необхідна для нас. Так як на інших оптових фірмах нам пропонували ціну не нижче 46 грн.

– ми замовили та чекаємо своєї черги на відправку (нам пообіцяли відправити завтра ввечері) багаторазових комбінезонів для медиків, які будуть працювати в самому епіцентрі боротьби з епідемією.
Наскільки нам відомо у нашій лікарні буде працювати 12 бригад по 3 чоловік. Тому ми замовили 36 багаторазових комбінезонів на суму 12 240 грн. Це був найскладніший етап роботи, важко було знайти таких виробників, відповідно і ціна так само вражає. Важко домовитися про оплату наложеним платежем, коли цей товар настільки в попиті, що навіть страшно уявити! За таку потужну витримку та цілеспрямованість дуже дякую своєму чоловікові Ruslan Ilarionowich
Я би такий потік інформації просто б не витримала.

– завтра в Чернівцях наш волонтер має забрати 4 000 пар рукавичок на суму 8 600 грн. Дуже дякую @Дмитру Павлишину за те, що він завжди привозить та доставляє наші покупки з міста Чернівці.

– дуже дякуємо добрій Людині з міста Чернівці, яка сьогодні подарувала нам 17 штук одноразових халатів, завтра вони приїдуть до нас.

– окрема ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА Наталка Бахір, за те що вона працює в самому центрі подій, завжди отримує посилки на Новій пошті та роздає всі засоби захисту нашим медикам і людям які того потребують!

– дуже Дякую Олександр Рудий за оперативний збір інформації та пошук всіх необхідних контактів для наших закупок!

Дуже дякуємо Голові РДА Dmitriy Balinov за потужну координаційну роботу!

Всім людям, які перераховують кошти, шукають контакти, допомагають з пошуком постачальників, швейних цехів, оптових баз, медичних складів, фабрик по виготовленню засобів захисту ВСІМ ВАМ НИЗЬКИЙ УКЛІН ТА ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ! І ХАЙ ДОПОМОЖЕ НАМ ГОСПОДЬ!

ЛЮДИ ВИ ПРОСТО НЕЙМОВІРНІ!!!! ДЯКУЮ ВАМ ВСІМ!!!

Нагадую, що наш збір триває:

Картка Приватбанку:
5168 7573 9083 6262
Ткачук Марина Іванівна

ПАМ’ЯТАЙТЕ: Це лиш початок нашої боротьби! Прошу Вас – долучайтесь і Ми разом зможемо ВСЕ!

Волонтерка Марина Ткачук


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.