Menu
Проект розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації «Про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом на при¬міських ав¬то¬бусних маршру¬тах загального користування, які не виходять за межі території району»

Проект розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації «Про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом на при¬міських ав¬то¬бусних маршру¬тах загального користування, які не виходять за межі території району»

By In Оприлюднення проектів регуляторних актів On 15.08.2014


Керуючись статтею 6, пунктом 2 статті 20, статтею 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 7, 42 – 46, пунктом 2 Прикінцевих положень Закону України “Про автомобільний транспорт”, постановами Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 “Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” (із змінами) та від 03 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” (із змінами):

 1. Затвердити Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, що додається.
 1. Утворити Конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, (далі-Конкурсний комітет) та затвердити її склад, що додається.
 1. Надати право голові Конкурсного комітету здійснювати функції щодо укладення договорів на перевезення пасажирів на маршрутах загального користування з суб’єктами господарської діяль­ності – автомобільними перевізниками, які за результатами конкурсу отримали право на переве­зен­ня пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.
 1. Визначити робочий орган для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань Конкурсного комітету (далі-Робочий орган) відповідно до умов, передбачених Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”.
 1. Робочому органу забезпечити наступні організаційні питання:

публікацію в друкованих засобах масової інформації оголошення про конкурс;

підготовку матеріалів для проведення засідань Конкурсного комітету, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу;

підготовку пропозицій щодо умов конкурсу;

надання   перевізникам-претендентам   роз’яснень   щодо   оформлення документів для участі в конкурсі;

надання перевізникам-претендентам детальної інформації про характеристики об’єкта конкурсу;

реєстрацію у журналі обліку поданих перевізниками-претендентами документів для участі в конкурсі із відповідним наступним наданням перевізнику-претенденту довідки про реєстрацію;

перевірку достовірності інформації, поданої автомобільними перевізниками для участі в конкурсі;

підготовку паспортів автобусних маршрутів;

підготовку матеріалів для подальшого врегулювання відносин між Організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу.

 1. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації щомі­сячно до 10 числа інформувати управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації про фак­тич­ні обсяги відшкодування коштів за пільгові перевезення окремих категорій громадян в розрізі суб’єктів господарської діяльності – перевізників.
 1. Рекомендувати Сторожинецькому РВ УМВС України в Чернівецькій області, територіальному управлінню Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Чернівецькій області, Державній податковій інспекції в Сторожинецькому районі Головного управління Міністерства доходів і зборів в Чернівецькій області, управлінню Пенсійного фонду України в Сторожинецькому районі Чернівецької області, відповідно до компетенції, забез­пе­чи­ти підготовку та своє­час­не подання всієї необхідної інформації для роботи Конкурсного комітету.
 1. Управлінню економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації:

координувати забезпечення підготовки матеріалів для проведення засідань Конкурсного комітету, їх аналіз та оцінку відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам Конкурсу;

розробляти пропозиції щодо умов Конкурсу;

надавати перевізникам-претендентам роз’яснення щодо оформлення документів для участі в Конкурсі;

надавати детальну інформацію про характеристики об’єкта Конкурсу;

брати участь у перевірці достовірності інформації, поданої автомобільними перевізниками для участі в Конкурсі;

подавати на затвердження голові районної державної адміністрації паспорти маршрутів та розклади руху автобусів внутрішньорайонного сполучення;

організовувати та забезпечувати контроль за виконанням перевізниками умов договорів на перевезення;

надавати Організатору пропозиції щодо розірвання договору з перевізником у разі ненадання останнім послуг з перевезення або порушення договору на перевезення (невиконання регулярності, самовільна зміна маршруту тощо).

 1. Координацію роботи Конкурсного комітету та узагальнення інформації щодо виконан­ня розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації.
 1. Сектору з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації:

забезпечити присутність представників засобів масової інформації під час розкриття конвертів (пакетів), представлених для участі в Конкурсі, які містять документи з інформацією про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент;

забезпечити опублікування цього розпорядження в друкованих засобах масової інформації.

 1. Це розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його опублікування в засобах масової інформації.
 1. Відділу документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації спільно із юридичним відділом апарату районної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження в п’ятиденний термін на державну реєстрацію до Сторожинецького районного управління юстиції.
 1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М.

Голова районної

державної адміністрації                                                               Я. Бартош


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.