Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 4 від 16.01.2013 року “Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації щодо запобігання і протидії корупції на 2013 рік”

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 4 від 16.01.2013 року “Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації щодо запобігання і протидії корупції на 2013 рік”

By In Запобігання проявам корупції, Розпорядження On 19.01.2013


Керуючись статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 № 1240 «Про затвердження Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки» (далі – Державна програма):

 1. Затвердити план роботи районної державної адміністрації щодо запобігання і протидії корупції на 2013 рік, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації забезпечити реалізацію намічених заходів у вказані терміни та інформувати сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, режимно-секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації до 10.01.2014 року.

3. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, режимно-секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації узагальнену інформацію подати голові райдержадміністрації до 20.01.2014 року.

4. Рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад району, розробити та затвердити плани щодо запобігання і протидії корупції на 2013 рік у відповідності до Державної програми.

5. Сектору з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови районної

державної адміністрації                                                                  Г. Пожога

 план

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.