Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 75 від 12 квітня 2013 року «Про посилення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації № 75 від 12 квітня 2013 року «Про посилення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району»

By In Запобігання проявам корупції, Розпорядження On 12.04.2013


Керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею  5 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 04.08.2011 № 518-р «Про посилення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади області», з метою посилення заходів щодо запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району та у зв’язку із кадровими змінами, які відбулися в районній державній адміністрації та у органах місцевого самоврядування району:

1. Призначити відповідальних осіб з питань запобігання і протидії корупції в районній державній адміністрації, згідно з додатком 1.

2. Призначити відповідальних осіб з питань запобігання і протидії корупції в управліннях, відділах та службах районної державної адміністрації, згідно з додатком 2.

3. Рекомендувати головам виконавчих комітетів місцевих рад району:

3.1. Призначити відповідальних осіб з питань запобігання і протидії корупції у відповідних місцевих радах.

3.2. Списки відповідальних осіб з питань запобігання і протидії корупції в термін до 30 серпня 2013 року подати до районної державної адміністрації через сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, режимно-секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації.

4. Сектору з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації забезпечити функціонування на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації рубрики «Запобігання проявам корупції» та опублікування цього розпорядження.

5. Відділу організаційного забезпечення та кадрової роботи апарату райдержадміністрації спільно з сектором правового забезпечення апарату райдержадміністрації запровадити системне внутрішнє навчання з питань вивчення нормативно-правових актів у сфері запобігання і протидії корупції з метою підвищення рівня кваліфікації і професіоналізму державних службовців районної державної адміністрації у дотриманні антикорупційного законодавства.

6. Виконавцям цього розпорядження про його виконання інформувати голову районної державної адміністрації через сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, режимно-секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом.

7. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, режимно-секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом забезпечити підготовку та надання обласній державній адміністрації інформації про хід виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 04.08.2011 №  518-р «Про посилення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади області».

8. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації від 19.08.2011 № 473 «Про посилення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району».

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Пожогу Г.Л.

Голова районної

державної адміністрації                                                     Ф. Федорович

Додаток 1

Додаток 2


About the Author

pressa

Comments are closed here.