Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 14 січня 2014 року № 4 «Про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції районної державної адміністрації»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 14 січня 2014 року № 4 «Про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції районної державної адміністрації»

By In Запобігання проявам корупції, Розпорядження On 14.01.2014


Керуючись статтями 5, 6, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції, з урахуванням вимог Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» з метою підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції в районі:

 

  1. Визначити уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в районній державній адміністрації завідуючого сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, режимно-секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації Міська Ярослава Володимировича.

 

  1. Затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції районної державної адміністрації, що додається.

 

  1. Завідуючому сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, режимно-секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації Міську Я.В. внести відповідні зміни до посадової інструкції завідуючого сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, режимно-секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації.

 

  1. Керівникам самостійних структурних підрозділів районної державної адміністрації (Галицькому М.М., Юрчак О.К., Косован Н.М., Жижій І.П.) та директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зинчук М.І. визначити уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції в підпорядкованих структурних підрозділах районної державної адміністрації, розробити і затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції та надати копії відповідних наказів або рішень завідуючому сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, режимно-секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації.

 

  1. Керівникам територіальних підрозділів міністерств і відомств України забезпечити утворення (визначення) та функціонування підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції.

 

  1. Рекомендувати міському, селищному та сільським головам визначити уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції в міській, селищній, сільських радах та розробити і затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції.

 

  1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.04.2013 № 75 «Про посилення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району» (із змінами).

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                         Г. Пожога


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.