Menu
Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 2 липня 2020 року №165 “Про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Сторожинецькій районній державній адміністрації»

Розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації від 2 липня 2020 року №165 “Про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Сторожинецькій районній державній адміністрації»

By In Запобігання проявам корупції, Розпорядження On 02.07.2020


Керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 131 Закону України «Про запобігання корупції», відповідно до Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 17 березня 2020 року № 102/20, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 квітня 2020 року за № 361/34644, наказу Національного агентства з питань запобігання корупції від 24 березня 2020 року № 112/20 «Про встановлення обов’язкових вимог до мінімальної штатної чисельності уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції в державних органах», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 квітня 2020 року за № 363/34646:

 

  1. Визначити уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Сторожинецькій районній державній адміністрації Галину БАЛАНЮК, завідувача сектору з питань правової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату Сторожинецької районної державної адміністрації.

 

  1. Затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Сторожинецькій районній державній адміністрації, що додається.

 

  1. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату Сторожинецької районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                   Дмитро БАЛІНОВ

 

Положення


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.