Menu
Розпорядження від 19.08.2011р. №473 “Про посилення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району”

Розпорядження від 19.08.2011р. №473 “Про посилення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району”

By In Запобігання проявам корупції, Розпорядження On 22.08.2011


Керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею  5 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», на виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 04.08.2011 №  518-р «Про посилення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади області», з метою посилення заходів щодо запобігання та протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району:

1. Призначити відповідальних осіб з питань запобігання і протидії корупції в районній державній адміністрації, згідно з додатком 1.

2. Призначити відповідальних осіб з питань запобігання і протидії корупції в управліннях, відділах та службах районної державної адміністрації, згідно з додатком 2.

3. Рекомендувати головам виконавчих комітетів місцевих рад району:

3.1. Призначити відповідальних осіб з питань запобігання і протидії корупції у відповідних місцевих радах.

3.2. Списки відповідальних осіб з питань запобігання і протидії корупції в термін до 30 серпня 2011 року подати до районної державної адміністрації через сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату  районної державної адміністрації.

4. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації забезпечити функціонування на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації рубрики «Запобігання проявам корупції».

5. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації спільно з юридичним сектором апарату райдержадміністрації запровадити системне внутрішнє навчання з питань вивчення нормативно-правових актів у сфері запобігання і протидії корупції з метою підвищення рівня кваліфікації і професіоналізму державних службовців районної державної адміністрації у дотриманні антикорупційного законодавства.

6. Виконавцям цього розпорядження про його виконання інформувати голову районної державної адміністрації через сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом.

7.  Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом забезпечити підготовку та надання обласній державній адміністрації інформації про хід виконання розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 04.08.2011 №  518-р «Про посилення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо запобігання і протидії корупції в органах виконавчої влади області».

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Пожогу Г.Л.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                     Ф. Федорович


 

Список

відповідальних осіб з питань запобігання і протидії корупції

в районній державній адміністрації

Відповідальна особа за  координацію та організацію роботи з питань запобігання і протидії корупції в районній державній адміністрації:

Пожога Георгій Лазарович – перший заступник голови районної державної адміністрації.

Відповідальні особи за виконання роботи з питань запобігання і протидії корупції в районній державній адміністрації:

Місько Ярослав Володимирович – завідуючий сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації;

Баланюк Галина Василівна –  завідуюча  юридичним сектором апарату райдержадміністрації;

Пух Людмила Іллівна – головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                    О. Мадей

 

 

Список

відповідальних осіб з питань запобігання і протидії корупції

в управліннях, відділах та службах районної державної адміністрації

№ п/п Назва управлінь, відділів та служб районної державної адміністрації Прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи Посада
1 Управління економіки Гладка Ніна Іванівна Начальник управління
2 Фінансове управління Слюсар Ігор Аркадійович Начальник управління
3 Управління агропромислового розвитку Петращук Іван Миколайович Начальник управління
4 Управління праці та соціального захисту населення Гавриш Ольга Йосипівна Начальник управління
5 Відділ з питань надзвичайних ситуацій Бойко Олег Васильович Начальник відділу
6 Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту Москалюк Сергій Іванович Начальник відділу
7 Відділ культури і туризму Давидчук Ірина Володимирівна Начальник відділу
8 Відділ освіти Багрій Віктор Іванович Завідуючий відділом
9 Відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури Маніліч Василь Денисович Начальник відділу
10 Архівний відділ Процюк Олександр Аркадійович Начальник відділу
11 Служба у справах дітей Косован Наталя Миколаївна Начальник служби

 

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                           О. Мадей


About the Author

pressa

Comments are closed here.