Menu
Довідка про роботу із зверненнями громадян у Сторожинецькій районній державній адміністрації у І півріччі 2011 року

Довідка про роботу із зверненнями громадян у Сторожинецькій районній державній адміністрації у І півріччі 2011 року

By In Аналітика та публікації, Звіти, Звернення громадян On 08.07.2011


У відповідності до Закону України “Про звернення громадян” від 02 жовтня 1996 року та на виконання Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” в районній державній адміністрації  впродовж І півріччя 2011 року розглянуто 990 звернень громадян. Письмових звернень зареєстровано  – 687 (І півріччя 2010 р. –  554 звернень), що на 133  більше ніж за І півріччя 2010 року, та на особистому прийомі прийнято  303 осіб ( І  півріччя 2010 р- 299), що на 4 особи більше ніж за відповідний період минулого року .

Всього  до районної державної адміністрації  звернулось 1450 громадян, з яких 13,7 % (16,6 % – 2010 р.) – інваліди, учасники війни, бойових дій; 4,5 % (7,7 % – 2010 р.) – багатодітні сім’ї, одинокі матері, 10,0 % – ветерани праці та пенсіонери (26,1 % – 2010 р.).

В І півріччі 2011 року із району до Адміністрації  Президента України звернулось 14 осіб (13 осіб- 2010р.), до Кабінету Міністрів України  – 12 осіб (59 – 2010р.) , до Верховної  Ради України- 0 (1 -2010 р.) до обласної державної адміністрації – 85 осіб  (28 – 2010р.).

В результаті проведеного аналізу звернень громадян встановлено, що до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України найбільше звертались жителі сіл: Тисовець, Великий Кучурів, Банилів-Підгірний, Костинці, Михальча, Давидівка, Чудей, Кам’яна,  Стара Жадова,  Їжівці, Стара Красношора, селища Красноїльск та міста Сторожинець.

В І півріччі поточного року зареєстровано 1002 питань, з якими звертались громадяни. Найбільшу частку з них  (47,7 %) становлять питання соціального захисту.

В районній державній адміністрації вирішення питання надання одноразової матеріальної допомоги впродовж звітного періоду здійснювалось в основному за рахунок районного бюджету,  за поданням  актів обстеження житлово-побутових умов. Згідно спільних розпоряджень голів районної державної адміністрації та районної ради „Про надання одноразової матеріальної допомоги гостро потребуючим жителям Сторожинецького району”  таких допомог  надано  527 особам на загальну суму  133800  грн.

У відповідності до графіку виїзних прийомів здійснено 44 виїзних  прийоми громадян, на яких прийнято  97  осіб.

Для вжиття  невідкладних заходів щодо зменшення кількості звернень громадян до вищестоящих  органів влади  прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 червня 2010 року № 283 , яким затверджено:

1) графік виїзних прийомів особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації за місцем їх праці та проживання, в населених пунктах району. Так, особисто головою районної державної адміністрації  у травні, червні здійснено 20 виїздів  у населені пункти району і прийнято 72 особи.

2)  склад  постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації у новому складі. Всього  у 1 півріччі 2011 року   проведено 6 засідань  комісії.

Загальним відділом  апарату районної державної адміністрації  організовано та проведено 6 перевірок роботи із зверненнями громадян в управліннях, відділах, інших структурних підрозділах районної державної адміністрації, районних службах міністерств і відомств, виконкомах місцевих рад району.

Також   виконується розпорядження  облдержадміністрації № 572 – р від  17.09.2009 р. «Про затвердження Порядку розгляду та оперативного реагування на звернення громадян, що надійшли на урядову  телефонну «гарячу лінію».В результаті  проведеного аналізу  встановлено, що впродовж  1 півріччя  2011 року  районною державною адміністрацією   зареєстровано 9 звернень громадян, які звернулись на урядову  телефонну « гарячу лінію».

В лютому 2011 року на засіданні колегії районної державної адміністрації заслуховувалось питання щодо здійснення роботи із зверненнями  громадян. За результатами розгляду прийнято відповідне рішення № 1/3 від 22 лютого 2011 року, яке знаходиться на контролі в районній  державній адміністрації.

Головою  районної  державної адміністрації 30.05.2011 року прийнято розпорядження  за  № 327 «Про заходи  щодо забезпечення доступу до публічної  інформації  районної державної адміністрації».

Доречно  сказати, що  перший  запит був про  кількість інвалідів, які проживають у Сторожинецькому  районі. Відповідь  надана згідно  встановленого  законом  порядку.

 

Пропозиції:

1. Не допускати надання  неоднозначних,  необґрунтованих або  неповних відповідей за зверненнями громадян із порушенням термінів, установлених законодавством. Посилити  контроль за роботою із зверненнями  громадян в структурних  підрозділах  райдержадміністрації.

2. Приділяти  особливу  увагу вирішенню  проблем, з якими  звертаються ветерани війни та праці, інваліди, діти війни, громадяни, які  постраждали внаслідок  Чорнобильської  катастрофи, багатодітні сім»ї, одинокі  матері та інші  громадяни, які потребують соціального  захисту та підтримки.

Заступник  керівника  апарату

районної державної адміністрації                               Н. Іліка

 

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.